Vážení prodejci a přátelé,

Přibližně před čtyřmi lety spojily společnosti ORTOVOX a Arc'teryx své síly s cílem vyvinout elektronický airbag systém LiTRIC™. Bohužel i přesto, že vývojový proces zahrnoval přísné testování přesahující průmyslové normy, jsme se 9. 12. 2022 dozvěděli o technickém problému. Ten by ve velmi vzácných případech mohl ovlivnit systém LiTRIC při nafukování airbagu a mohl by snížit jeho ochranný účinek. Ze samotného systému žádné ohrožení nehrozí.

Z tohoto důvodu společnost ORTOVOX dobrovolně stahuje všechny modely ORTOVOX AVABAG LiTRIC včetně zip-on částí (AVABAG LiTRIC TOUR, AVABAG LiTRIC FREERIDE, AVABAG LiTRIC ZERO) a plně hradí náklady.

Bezpečnost našich zákazníků je pro nás stejně jak pro značku ORTOVOX nesmírně důležitá a je naší nejvyšší prioritou. Proto vám chceme být v této situaci co nejvíc nápomocní. Naše týmy jsou připraveny, aby zajistily co nejhladší průběh procesu v předvánočním období.

Podrobné informace o procesu vrácení naleznete níže. V případě jakýchkoli dotazů se prosím neváhejte obrátit na své kontakty v našem obchodním týmu a na naše zákaznické centrum.

Jak mohu vrátit své modely AVABAG LiTRIC?

Koordinujte prosím přepravu se svým obvyklým přepravcem. Všechny modely AVABAG LiTRIC a zipy, které máte na skladě, a ty, které budou vráceny koncovými uživateli, zašlete na naši obvyklou adresu:

Summit Trade s.r.o.

Šedesátá 7046

760 01 Zlín

Areál SVIT

Budou mi proplaceny náklady?
Náklady vám budou uhrazeny a na detailech se dohodnete s vašim obchodním zástupcem.

Jak probíhá informování o stahování výrobků z trhu pro koncové uživatele?

Společnost ORTOVOX informuje uživatele AVABAG LiTRIC ve 4 jazycích prostřednictvím vlastní webové stránky https://www.ortovox.com/…itric-recall , zpravodajů a médií. Okamžitě jsou informováni také profesionální partneři.