souhlas - skialpinismus - SkitourGuru.com

Podmínky uživatelského profilu, zpracování osobních údajů a zasílání obchodních sdělení

Registrace a údaje uložené v profilu

Registrací na portálech skitour.guru, skitourguru.cz, skitourguru.sk, skitourguru.com, skimo.guru, ski-rando.guru, scialpinismo.guru a skitouren.guru (dále jen skupina SkitourGuru) udělujete v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti Ing. Michal Bulička (vydavatel výše uvedených portálů) se sídlem Kovácká 1086/3a, 61800 Brno, Česká republika, jakožto správci a zpracovateli, za účelem zařazení do databáze správce.

Pro přihlášení na portály skupiny Skitourguru slouží e-mailová adresa. V komunitních sekcích portálu (diskuze, recenze, apod.) je jako jediný identifikátor vyžadována přezdívka, v registračním formuláři můžete uvést pohlaví, osobní popis, vlastní webovou stránku nebo fotografie a řadu dalších údajů o vašich aktivitách v horách.

Newsletter

V případě zájmu můžete udělit souhlas se zasíláním obchodních sdělení a nabízení výrobků a služeb prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou.

Jedná se o pravidelný newsletter, zasílaný cca 1-2x měsíčně, zejména v období od září do dubna. Součástí newsletteru mohou být i komerční nabídky partnerů Skitour.Guru (produkty a služby přímo či nepřímo spojené se skitouringem a dalšími disciplínami pohybu v horách).

Stahování souborů, tras, e-booku atd.

Pro registrované uživatele jsou připraveny ke stažení GPX soubory tras skialpových túr, postupně vytvářené e-booky, plánovací formuláře túr, atd.

Přístup k údajům a jejich změny

Máte právo přístupu k osobním údajům a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoliv bezplatně odvolat.

V případě zájmu o zrušení registrace a uživatelského profilu zašlete žádost e-mailem na registration@skitourguru.com (předmět "zrušení účtu"). Pro odhlášení newsletteru zašlete e-mail s předmětem "storno newsletteru" nebo odškrtněte "Souhlasím se zasíláním newsletteru" ve svém profilu nebo klikněte na odhlášení v patičce newsletteru.

Osobní údaje jsou uchovávány v elektronické podobě v souladu s platným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a jsou zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě.


Nejčastější dotazy (FAQ):

Budu dostávat obchodní sdělení e-mailem? Záleží na vás!

V případě souhlasu se zasíláním obchodních sdělení vám na poskytnutou e-mailovou adresu budeme zasílat newsletter s aktuálními informacemi o novinkách na webech skupiny SkitourGuru.

Pravidelný newsletter zasíláme 1-2x měsíčně, a to zejména v období od září do dubna. Vaše e-mailová adresa přitom není poskytnuta jakékoli třetí straně.


Nesouhlasím se zpracováním osobních údajů nebo zasíláním obchodních sdělení. Co mám dělat?

V případě zájmu o zrušení registrace a uživatelského profilu zašlete žádost e-mailem na registration@skitourguru.com (předmět "zrušení účtu"). Pro odvolání souhlasu se zasíláním obchodních sdělení, tj. odhlášení newsletteru, zašlete e-mail s předmětem "storno newsletteru" nebo odškrtněte "Souhlasím se zasíláním newsletteru" ve svém profilu nebo klikněte na odhlášení v patičce newsletteru.