A co udělá člověk, když nemá na to, aby si zašel do restaurace na středně propečený roštěnec? Skočí do řeznictví a udělá si ho doma sám, za poloviční cenu. Jenže naši „šéfkuchaři“ Radek s Jirkou šli ještě dál a začali dělat bifteky rovnou z toho nejlepšího – tedy z pravé svíčkové. A my si tak teď díky nim a dalším 23 letům vývoje a inovací, můžeme vychutnat skutečně světovou extratřídu, která se navíc vyrábí v Česku! A na to jsme hrdí.

Ruční práce

Rukama nám projde každý kousek oblečení, šijeme z nejmodernějších materiálů, sledujeme nejnovější trendy. A netajíme se tím, že naše výrobky, testujeme na lidech:). Díky spolupráci s řadou profesionálních sportovců, špičkových horolezců, členů Horské služby ČR a horských vůdců, projdou námi navržené materiály tou nejextrémnější zátěží a hlavně máme zpětnou vazbu přímo z terénu. Veškeré poznatky a nápady na vylepšení, jsme schopni obratem realizovat a vy se už pak můžete soustředit jen na svůj výkon.

Světová kvalita s rodinným přístupem

DIRECT ALPINE je osobitá značka, která si jde svou cestou. Nekompromisně a rovnou na vrchol! Stále jsme ale zůstali rodinnou firmou a díky individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi, jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

Nabízíme 100% záruční i pozáruční servis.

Bunda proseknutá cepínem? Poškozená membrána od nošení batohu? Není problém, vše vám bleskurychle opraví naše šikovné švadlenky, přímo v našem sídle v Liberci Kateřinkách.

Hezky česky

Šijeme doma, oblékáme svět! Švýcarsko, Německo, Rakousko, ale třeba i exotika v podobě Japonska či Koreje. Tady všude a nejen zde, už vědí, že když chtějí top kvalitu, maximální funkčnost a nadstandardní servis, sáhnou po DIRECT ALPINE.

Držíme krok a stopu s nejmodernějšími módními trendy a vy se tak v našem oblečení a doplňcích, budete cítit nejen dobře, ale skvěle v nich i vypadat. Takže ať už se vydáte do Alp sjíždět prašan, zasekávat cepín v severní stěně ledovcového štítu nebo si prostě jen tak vyrazíte na túru, DIRECT ALPINE vám bude vždy parťákem, na kterého se můžete spolehnout - v jakémkoliv ročním období a za jakéhokoliv počasí.

DIRECT ALPINE je prostě láska na první „zipnutí“