Skitouren und Hütten

Thumbnails ausblenden

Die Breite Krone ist eine lange, etwas langweilige Skiwanderung durch das Fimbertal. Biegen Sie rechts ab in Richtung Kronenjoch und dann leicht links bis zum flachen Gipfel. Sehr leise Abfahrt verlangsamt ein kurzes Gegenhang.

Gipfel

Land
Österreich
Gebirge
Silvretta
Tags
Austria Heidelberger Hütte Silvretta Tirol
Hütte
Heidelberger Hütte
UTM / CH1903 x ("longitude" E/W)
32T 594591
UTM / CH1903 y ("latitude" N/S)
5191557

Startpunkt

Startpunkt
Heidelberger Hütte
Seehöhe
2262 m
UTM / CH1903 x ("longitude" E/W)
32T 595943
UTM / CH1903 y ("latitude" N/S)
5195891
Talort, Tal
Fimbertal
Seilbahn / Skilift
yes, from Ischgl to Piz Val Gronda
Výškový profil informuje o sklonu svahu. Když najedete na křivku myší, dozvíte se sklon svahu v místě, které je zároveň zobrazené v mapě červenou kapkou. Svislé barevné zóny pod křivkou (viz vysvětlivky nad profilem) informují o sklonu svahu, který ovlivňuje lavinové nebezpečí.

Über die Skitour

Zeitaufwand
3-4 h1 - 1,5 h
Aufstieg (Höhenunterschied)
860 m
Länge des Aufstiegs
6 km
Abfahrt (Höhenunterschied)
860 m
Gesamtlänge der Skitour
12 km
Gesamtzeit der Skitour
4-5,5 h
Höhenbereich
2266 - 3079 m
Hauptausrichtung der Route
N, NE
S-Süd, N-Nord, W-West, E-Ost

Herunterladen

Wichtige Warnung: Informace a data uvedená na Skitour.Guru byla připravena s maximální pečlivostí. Použití všech informací je na vlastní nebezpečí. Pro posouzení nebezpečí jsou kromě informací důležité i znalosti. Trasy skialpinistických túr se mohou od uvedených lišit v závislosti na aktuálních sněhových podmínkách nebo změnách terénu (např. ledovce). Před každou túrou proveďte pečlivé plánování a posuzujte lavinové nebezpečí pro konkrétní svahy. Piktogramy v mapě túr upozorňují na obvyklá klíčová místa. Navigace je dobrá pomůcka, o vedení linie trasy v terénu rozhoduje vždy člověk. Výškový profil informuje o sklonu svahu. Uvedené časové údaje jsou orientační, stanovené spíše pro pomalejší skialpinisty a udávají čas v pohybu, bez přestávek. Zkratky světových stran jsou v angličtině, tak jako na buzolách a kompasech.

Andere Skitouren im Gebiet